Haber Detayı
09 Nisan 2020 - Perşembe 16:43
 
Malatya’nın Başkanı Gürkan; Polis Teşkilatımızın 175. nci yıl dönümünü kutluyorum
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Malatya Büyükşehir belediye başkanı Selahattin Gürkan “kurulan Türk Polis Teşkilatımızın 175. kuruluş yıl dönümünü kutluyorum.”dedi.
Gündem Haberi
Malatya’nın Başkanı Gürkan; Polis Teşkilatımızın 175. nci yıl dönümünü kutluyorum

Malatya’nın Başkanı Gürkan;

Resim

Polis Teşkilatımızın 175. nci yıl dönümünü kutluyorum
Malatya Büyükşehir belediye başkanı Selahattin Gürkan, bugün Malatya Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren’i ziyaret etti.
10 Nisan Polis Günü ve Haftası nedeniyle Malatya Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren’i ziyaret eden Malatya Büyükşehir belediye başkanı Selahattin Gürkan anı defterine de şunları yazdı.

Resim
“İl Emniyet Müdürümüz Ercan Dağdeviren'e ziyarette bulunarak Polis Haftası'nı kutlayıp, şeref defterini imzaladık. Bu vesileyle bir kez daha 10 Nisan 1845'te kurulan Türk Polis Teşkilatımızın 175. kuruluş yıl dönümünü kutluyorum.”

EMNİYET PERSONELLERİMİZİ ALKIŞLARIMIZLA DESTEKLEYECEĞİZ

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Türk Polis Teşkilatının 175. Kuruluş yıl dönümü münasebetiyle İl Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren’i ziyaret etti.

Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, İl Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren’e yapmış olduğu ziyaret esnasında Polis Haftasını kutlayıp, şeref defterini imzaladı.

Emniyet Teşkilatımız cansiperane çalışma içerisindeler

Polis Haftası münasebetiyle İl Emniyet Müdürlüğünü ziyaret eden Başkan Gürkan, “Polis Teşkilatımızın kuruluşunun 175. Yılı dolayısıyla Emniyet Müdürümüz Ercan Dağdeviren nezdinde bütün teşkilatımızın haftasını kutluyorum. Emniyet Teşkilatımıza sağlık, sıhhat ve mutluluk içerisinde nice haftalar diliyorum.

Emniyet Teşkilatımız milletimizin can, mal ve namus güvenliğini sağlama noktasında önemli bir görev ifa ediyorlar.

Malatya Polis Teşkilatımız deprem dolayısıyla yoğun bir çalıma içerisine girdi. Akabinde bütün dünyayı etkileyen, insanlığı tehdit eden koronavirüs ile ilgili oluşturulan vefa timleri ile vatandaşlarımızın sağlığı için uygulanması gereken kurallar noktasında gerekli çalışmalar yoğun bir şekilde yerine getirilmekte. Bu gayretli çalışmalarından dolayı değerli Emniyet Müdürümüzün şahsında bütün emniyet personelimizi kutluyor, aileleri ile birlikte sağlıklı, huzurlu bir hayat diliyorum.

Bu zor süreçte cansiperane bir çalışma sergileyen doktorlarımıza, hemşirelerimize, Emniyet Mensuplarına ve Belediye çalışanlarımıza bu çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum.

Bu özverili çalışmalarından dolayı Emniyet Teşkilatımıza destek olmak için yarın saat 21.00’de alkışlarımızla destek vereceğiz” dedi.

Görevimizi en iyi şekilde yapmaya devam edeceğiz

Ziyaretten dolayı teşekkürlerini ileten İl Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren ise, “Tüm teşkilatımız, şahsım ve personelimiz adına Polis Haftası münasebetiyle ziyaretten dolayı minnet ve şükranlarımı iletiyorum. Belediyemizle, Jandarmamızla kol kola görevlerimizi yapmaya çalışıyoruz.

175 yıldır ayakta olan Türk Polis Teşkilatı inşallah dimdik ayakta kalacaktır. Halkımız ve sizlerin bizleri destekleyen ve devletimizin sayesindedir. Bizler hizmet etmeye, vatandaşın emrinde olmaya ve görevini en iyi şekilde yapmaya devam edeceğiz. Bu vesileyle bütün teşkilatımızın ve teşkilat mensuplarının gününü kutluyorum. Fedakâr ve cefakâr ailelerine saygılarımı sunuyorum. Şehit ve gazilerimizi rahmetle ve minnetle anıyorum” dedi.

Kaynak: Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Malatya’nın, Başkanı, Gürkan;, Polis, Teşkilatımızın, 175., nci, yıl, dönümünü, kutluyorum,
Yorumlar
Haber Yazılımı