Malatya’nın Başkanı Gürkan’la; Her yan şantiye işimiz hizmet gücümüz millet
Haber
30 Kasım 2020 - Pazartesi 01:58
 
Malatya’nın Başkanı Gürkan’la; Her yan şantiye işimiz hizmet gücümüz millet
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Malatya’da Selahattin Gürkan’ın Büyükşehir’de göreve başladığı gün verilen startla kent şantiyeye döndü.
Yaşam Haberi
Malatya’nın Başkanı Gürkan’la; Her yan şantiye işimiz hizmet gücümüz millet

Malatya’nın Başkanı Gürkan’la;

Resim

Her yan şantiye işimiz hizmet gücümüz millet...

Resim

Malatya merkezin yanı sıra 13 ilçenin dört bir yanın da ekipler harıl harıl çalışıyor.

Malatya’nın Başkanı Gürkan’la destan şehrin her yanın da bir hizmet atağı var. En ücra köşeye kent merkezi ne de aynı çalışma yapılıyor.

Resim

MALATYA’NIN BAŞKANI GÜRKAN “İŞİMİZ HİZMET GÜCÜMÜZ MİLLET”

Malatya’nın Başkanı Gürkan”Göreve başladığımız gün  işe koyulduk. Bu yüce Millet bize hizmet yetkisi verdi.

Malatya’nın her yanı şantiyeye döndü. Asla da bir ayrım olmadan kentimizin dört bir yanına hizmet veriyoruz.

Resim

Bizim işimiz hizmet, gücümüz millet…Şehrimizin merkezi ve 13 ilçemizde şu an 100’ün üzerinde ekinimiz çalışıyor dört bir yana hizmet taşıyoruz.

Destan şehir Malatya’mızı geleceğe taşıyoruz. Bizde durmak yok. Hizmet var.

Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan ne diyor…Durmak yok yola devam  biz ise aşkla yola devam ediyoreuz.”

Resim

MALATYA’NIN BAŞKANI GÜRKAN O NOKTADA İNCELEMEDE BULUNDU…

Resim

Malatya’nın Başkanı Gürkan, yapılan çalışmaları denetletri ve gelinen nokta hakkında Daire Başkanı Mehmet Mert!te son durum hakkın da bilgiler alıp şunları söyledi..“Güneşin içimizi ısıttığı bu güzel pazar gününde; Fahri Kayahan Bulvarı'nı Altın Kayısı Bulvarı'na bağlayan Şehit Sami Kıbrıs Caddesi'nde kavşak düzenleme, yol, asfalt, kaldırım ve peyzaj çalışmalarımızı yerinde inceledik.

Resim

Tüm ekiplerimize kolaylıklar diliyorum.”

Resim

“MALATYA’NIN HER KÖŞESİNDE YATIRIMLARIMIZ DEVAM EDİYOR”

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Pütürge ilçesine bağlı Ulutaş ve Korucak mahallelerini ziyaret etti. Başkan Gürkan, “Arkadaşlarımız bu ücra noktalarda çok güzel çalışma örnekleri sergilemişler. Bu çalışmaları yapan arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Mahalle yollarının yapılmasından dolayı teşekkür eden Ulutaş Mahalle Muhtarı Muharrem Hasar, “Mahalle yollarımız asfaltlandı, yapılan hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum. Bu hizmetlerde emeği geçen Büyükşehir Belediye Başkanımıza ve emeği geçenlere teşekkür ediyorum” dedi.

Resim

Korucak Mahalle Muhtarı İrfan Tendi Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ı sevdiklerini belirterek “Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’a mahallelerine yapmış olduğu ziyaretten dolayı teşekkür ediyorum. Mahallemize yapılan hizmetlerden dolayı da emeği geçenlere teşekkür ediyorum” dedi.

Resim

Ulutaş ve Korucak mahallelerinin ortak noktasında buluştuklarını belirten Pütürge Belediye Başkanı Mikail Sülük, “Burada yapılan hizmetlerden dolayı Pütürgeliler adına teşekkür ediyorum. Yapılan çalışmalarla Ulutaş ve Rütan Sincik’e bağlandı. Yapılan bu hizmetlerden dolayı şahsınızda emeği geçenlere teşekkür ediyoruz. Biz sizden şevk aldık. Siz başlarken, hizmetten yana bizden korkmayın dediniz. Gerçekten artık hizmetten yana korkmuyoruz. Önümüzdeki yılda kalan hizmetlerin bitirileceğini ifade ettiniz. Bizde emrinizdeyiz elimizden gelen desteği vereceğiz” dedi.

Resim

Ulutaş ve Korucak mahallelerine yapılan hizmet ve yatırımları yerinde incelediklerini belirten Başkan Gürkan, “Muhtarlarıma ve mahalle sakinlerine bu sıcak karşılamalarından dolayı teşekkür ediyorum. Büyükşehir Belediyesi olarak Malatya’nın her köşesinde yatırımlarımız devam ediyor. Arkadaşlarımız en ücra noktalarda bile çok güzel çalışma örnekleri sergilemişler. Bu çalışmayı yapan arkadaşlarımı kutluyorum. Pütürge Belediye Başkanımızın ifade ettiği gibi ekiplerimiz tarafından genişletme ve asfaltlama çalışmalarının tamamlandığı yolumuzdan vatandaşlarımız Adıyaman’ın Sincik ilçesine ulaşabileceklerdir. Bu çalışmaları gerçekleştiren bu yol aksını açan arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Bölge halkına ve mahalle sakinlerimize hayırlı olmasını temenni ediyorum” şeklinde konuştu.

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Malatya’nın, Başkanı, Gürkan’la;, Her, yan, şantiye, işimiz, hizmet, gücümüz, millet,
Yorumlar
Haber Yazılımı