Haber Detayı
27 Şubat 2019 - Çarşamba 18:58
 
Malatya Kadın Girişimcilerde Mimar Hilal Acı seçimi kazandı
Uğur Hanbey Aladağ …:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… TOBB Koordinasyonunda, Oda ve Borsalarda, TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu ve TOBB İl Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Üyeliği seçimleri bugün yapıldı. Kadınlarda Mimar Hilal Acı seçimi kazandı.
Ekonomi Haberi
Malatya Kadın Girişimcilerde Mimar Hilal Acı seçimi kazandı

Malatya Kadın Girişimcilerde;

Mimar Hilal Acı seçimi kazandı...


Türkiye’de girişimciliğin özendirilmesi ve girişimcilik kültürünün gelişmesine öncülük etmek amacıyla Odalar ve Borsalar bünyesinde faaliyetlerini yürüten, Türkiye’nin en büyük girişimci ağı TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulları ile TOBB İl Genç Girişimciler Kurulları İcra Komitesi Üyeleri bugün yapılan seçimle belirlendi.


Malatya Ticaret ve Sanayi Odası tarafından bugün sabah 10.00 itibari ile başlayan oy kullanma işlemi saat 16.00’da sandıkların kapanması ile sona erdi.
HİLAL ACI KAZANDI...

İl Kadın Girişimciler Kurullu için iki listenin yarıştığı seçimde 33 kadın girişimci oy kullandı. 23 oy ile seçimi Mimar Hilal Acı’nın listesi kazandı.
TEK LİSTE, PAŞAHAN...

İl Genç Girişimciler seçimi ise tek liste halinde yapıldı. 37 genç ismin oy kullandığı seçimde Harun Paşahan ipi göğüsleyen isim oldu.
TOBB tarafından belirlenen seçim takvimine göre Mart ayının ilk haftasında İcra Komitesi üyelerinin oyları ile 81 ilde TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu ve TOBB İl Genç Girişimciler Kurulu yeni başkanları seçilecek.

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Uğur Hanbey Aladağ
Etiketler: Malatya, Kadın, Girişimcilerde, Mimar, Hilal, Acı, seçimi, kazandı,
Yorumlar
Haber Yazılımı