Haber Detayı
14 Haziran 2018 - Perşembe 14:06
 
Malatya Gözde Hastanesinin gazetecilerle geleneksel iftarına yoğun katılım
Uğur Hanbey Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Malatya'nın özel Gözde Sağlık Gurubu tarafından gazetecilere geleneksel iftar yemeği bu ramazan da da yine düzenlendi.
Kültür Haberi
Malatya Gözde Hastanesinin gazetecilerle geleneksel iftarına yoğun katılım

Malatya Gözde Hastanesinin gazetecilerle geleneksel iftarına yoğun katılım
Gözde hastanesinin geleneksel iftar yemeğine gazeteciler yoğun ilgi gösterdi. Sıtmapınarı Gözde Hastanesinde gazetecilere verilen iftar yemeğinde konuşan Dr. İbrahim Karaman "Grubumuz her geçen gün büyümesini ve gelişimini sürdürüyor."dedi.


GÖZDE YİNE GÖZDEYDİ...GAZETECİLERE GELENEKSEL İFTAR YEMEĞİ...
Malatya'nın özel Gözde Sağlık Gurubu tarafından gazetecilere geleneksel iftar yemeği verildi,


Malatya’da Sıtmapınarı Gözde Hastanesi kafeteryasında verilen iftar yemeğine yoğun katılım oldu. Geleneksel İftar’dan sonra  Gözde Hastaneleri grubunun Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Dr. İbrahim Karaman, Gözde grup olarak iftar programlarını geleneksel hale dönüştürdüklerini ifade edip “Gazeteciler gerçekten de önemli görev üstlenmişler. Birlikte görev yapıyoruz ve birlikte iftar açtık.Geleneksel iftarımıza katılan tüm gazeteci dostlarımıza teşekkür ediyorum”dedi.


Gözde Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Dr. İbrahim Karaman, Gözde Hastaneleri olarak her geçen gün büyüdüklerini ve halka hizmet sunduklarını anlattı. Dr. Karaman "Grubumuz her geçen gün büyümesini ve gelişimini sürdürüyor. Yaptığımız yeni yatırımlarla birlikte yalnızca ilimizin değil, yakın bölgemizin en büyük ve donanımlı hastaneleri ile halkımızın hizmetindeyiz.Türkiye’de en iyi özel sağlık hizmetini vermenin gururunu yaşıyoruz.Bizler sizlerin destekleriyle ve Malatya halkının bize verdiği güvenle buraya geldik. Özel hastane olarak en iyi sağlık hizmetlerini sunuyoruz”dedi.
Gözde Grubunun Geleneksel İftarında Dr.İbrahim Karaman, Dr. Nurgül Karaman ve gazeteciler hazır bulundu.
Gözde Sağlık Grubunun basın ayağını yürüten Metin Kaya'da Malatya Olay'a şu açıklamada bulundu:
“Sarı Basın Kartı sahibi arkadaşlarımız sağlık hizmetlerimizden Gözde Hastanelerinde % 50 indirimli yararlanıyorlar”dedi.

 

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Uğur Hanbey Aladağ
Etiketler: Malatya, Gözde, Hastanesinin, gazetecilerle, geleneksel, iftarına, yoğun, katılım,
Yorumlar
Haber Yazılımı