Haber Detayı
22 Haziran 2018 - Cuma 18:27
 
Malatya’da yükselen değer TÜMSİAD; Cumhur İttifakına destek
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Kısa adı Tüm Sanayici İş Adamları Derneği Malatya’da son dönemde yükselen değer olmaya başladı. TÜMSİAD seçimde kararı Cumhur İttifakı
Ekonomi Haberi
Malatya’da yükselen değer TÜMSİAD; Cumhur İttifakına destek

Malatya’da yükselen değer TÜMSİAD; Cumhur İttifakına destek
TÜMSİAD Malatya şubesine geçtiğimiz aylarda Malatya’nın sevilen ve her kesin Taktirini toplayan iş adamı Murat Gümüşün atanmasıyla çok kısa sürede hızlı bir ivme kazanmaya başladı.


 TÜMSİAD yeni yönetimiyle güzel hizmetlerle kendilerinden söz ettirmeye ve Malatya ekonomisini daha da iyi yerlere gelmesi üretimin artması istihdamın artması piyasaların canlanması için çok ciddi gayret ve çalışma içerisinde olması dikkat çekmeye başladı.


“TÜMSİAD Mili ve yerli bir iş STK ‘sı “diyen Malatya Şube başkanı Murat Gümüş ramazanda düzenledikleri iftar programının çok güzel geçtiğini önümüzdeki günlerde tüm Malatyalı sanayici esnaf tüccarın ilgisini çekecek ve bilgisini artıracak seminer konferanslar düzenleyeceklerini söyledi.


Malatya Olay Gazetesine TÜMSİAD Başkanı Murat Gümüş şu açıklamalarda bulundu:
“Malatya Artık Büyükşehir ekonomisi de doğal olarak büyükbir şehre parelel gidiyor.
Malatya doğru planlama ve doğru yönetildiği taktirde cazibe şehirlerin başında gelecektir.


TÜMSİAD olarak her zaman doğrunun yanında yanlışında karşısında olacağız. Üreten bir Malatya için gece gündüz çalışacağız Malatya bizim sevdamız her şeyimiz ayrıştırmadan ötekileştirmeden Mili ve Manevi ruhumuzdan taviz vermeden gelişen ve üreten bir Malatya için çalışmalarımıza özveriyle devam edeceğiz.


Allah’ın izniyle istikrar için kazanımların heba olmaması için büyümenin devam etmesi için cumhur ittifakını destekliyoruz sayın cumhur başkanımızın yanındayız her zaman”

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Malatya’da, yükselen, değer, TÜMSİAD;, Cumhur, İttifakına, destek,
Yorumlar
Haber Yazılımı