Haber Detayı
13 Haziran 2018 - Çarşamba 12:29
 
Malatya’da MHP’ye halktan büyük coşku var; Çöşnükte Muhteşem karşılama
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika... Sıcak haber... Malatya’da Milliyetçi Hareket Partisi’ne halktan büyük coşku var. Çöşnükte MHP’liler muhteşem şekilde karşılandı.
Siyaset Haberi
Malatya’da MHP’ye halktan büyük coşku var; Çöşnükte Muhteşem karşılama

Malatya’da MHP’ye halktan büyük coşku var; Çöşnükte Muhteşem karşılama
MHP Malatya İl Teşlikatı  24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimleri için ilçe teşkilatları ve vekil adayları ile birlikte gece gündüz demeden çalışmalarını aralıksız devam ettiriyor.


MHP’ye büyük bir teveccühün olduğunu belirten il başkanı Bülent Avşar,”Malatya MHP diyor. İşte  Çöşnük mahallemiz MHP  diyor. Her mahallemizde ve ilçelerimizde MHP’ye gösterilen teveccüh bizleri mutlu kılıyor” dedi.

MEŞALELER bu kez MHP için yandı
MHP il başkanı Bülent Avşar, Yeşilyurt ilçe başkanı Mehmet Ali Kaya,  Battalgazi ilçe başkanı Mesut Samanlı, Milletvekili adayları Mehmet Celal Fendoğlu, Ömer Ekici, Dr. Burhan Coşkun, Bekir Enes Çaparoğlu, Adil Zereyli, Aysel Yüzer, Milletvekili aday adayları Fahri Yüksel, Erol GÜl ve parti yöneticileri, Türk Eğitimsen'den Çetin Türkyılmaz, Çöşnük Mahallesinde halkla buluştu.
MHP il başkanı Avşar, burada yaptığı konuşmada şunları söyledi:


“Mübarek Ramazan’ın tekrar Türk ve İslam Dünyası’nın Türkiye merkezli dirilişine vesile olmasını temenni ediyor ve yaklaşan Ramazan Bayramınızı şimdiden tebrik ediyorum.24 Haziran’da Türkiyemiz önemli seçimlerden birini yapacaktır.

Birincisi Cumhurbaşkanlığı, İkincisi milletvekili seçimi.Cumhur ittifakı Türk milletinin ruh kökünden tarihi hedeflerinden milli kimliğinden bin yıllık kardeşlik ve kader ortaklığından yüce bir umutla yüksek bir ufukla ortaya çıkmıştır.Cumhur ittifakı Milletin ta kendisidir.Cumhur ittifakı devlet fikri millet aklıdır. Ve bizim adayımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’dır. Birinci turda inşallah seçilecektir. 


Nasıl İslamın son kalesi Türkiye ise, Bu cennet vatanın sigortası MHP’dir.MHP Meclisde ne kadar güçlü olursa millet de o kadar güçlü olur. Devlette o kadar güçlü olur. İnanıyorum ki 24 Haziran’da Türkiye al bayrak sisteminde buluşacak üç hilal de uzlaşacak Cumhur ittifakında kucaklaşacaktır”

Görüntünün olası içeriği: 6 kişi, ayakta duran insanlar

Görüntünün olası içeriği: 12 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar

Görüntünün olası içeriği: 14 kişi, oturan insanlar ve iç mekan

Görüntünün olası içeriği: 7 kişi, ayakta duran insanlar

Görüntünün olası içeriği: 4 kişi, ayakta duran insanlar ve takım elbise

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Malatya’da, MHP’ye, halktan, büyük, coşku, var;, Çöşnükte, Muhteşem, karşılama,
Yorumlar
Haber Yazılımı