Haber Detayı
08 Nisan 2020 - Çarşamba 05:36
 
Malatya’da Gürkan emir verdi; büyükşehir zabıta halkın 24 saat emrinde
Mustafa Necati Gürdal…:Malatya Olay…: Son dakika… Güzel haber… Malatya büyükşehir belediyesi, tüm ekipleri ile sokağa çıkma yasağı bulunan vatandaşların ihtiyaçlarını karşılıyor.
Yaşam Haberi
Malatya’da Gürkan emir verdi; büyükşehir zabıta halkın 24 saat emrinde

Malatya’da Gürkan emir verdi;

Büyükşehir zabıta halkın 24 saat emrinde...


Koronavirüs salgınının ardından Türkiye genelinde alınan tedbirler kapsamında 65 yaş üstü vatandaşlar sokağa çıkamıyor.
Bu noktada Malatya büyükşehir Belediyesi'nin 444 51 44 no'lu telefonunu arayan vatandaşlarımızın ihtiyaçları zabıta tarafından karşılanıyor. 
Malatya Büyükşehir belediye başkanı Selahattin Gürkan emir verdi. Ekipler 24 saat tüm Malatya’nın emrinde halka hizmet için çalışıyor.

Selahattin Gürkan kimdir? - Yeni Akit Gazetesi
Başkan Gürkan “”Halkımız için varız.” Dedi.
Çağrı merkezi tarafından yaşlı bir aileye yönlendirilen Malatya büyükşehir belediyesi zabıta ekibi ilk önce vatandaşın isteklerini not alıp daha sonra alışveriş yaparak vatandaşın ihtiyacını karşılayıp evine kadar teslim ettiler. Memnuniyetini dile getiren vatandaşlar Malatya büyükşehir belediyesi zabıta personeline gösterdikleri duyarlılıktan dolayı teşekkür ederek çalışmalarında başarılar dilediler.


Ve halka hizmet sunan Büyükşehir zabıtasından mesaj var…

”Birliğe-sevgiye-kardeşliğe daha çok ihtiyaç duyduğumuz şu günleri el ele verip aşmamıza inancımızla Berat Kandili'nizi en içten dileklerimle tebrik ediyor, bu anlamlı gecenin aramızdaki gönül bağlarını, birlik ve beraberliğimizi daha da güçlendirmesini yüce Allah’tan diliyoruz.”

İŞTE O ANLAR...

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/vtInGReekTI" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Malatya’da, Gürkan, emir, verdi;, büyükşehir, zabıta, halkın, 24, saat, emrinde,
Yorumlar
Haber Yazılımı