Malatya’da en anlamlı öğretmenler günü kutlamasında duygusal anlar
Haber
25 Kasım 2020 - Çarşamba 20:14
 
Malatya’da en anlamlı öğretmenler günü kutlamasında duygusal anlar
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Günün haberi...Tedavi gördüğü hastanede doktoru olan öğrencisinden öğretmenler günü kutlaması.
Sağlık Haberi
Malatya’da en anlamlı öğretmenler günü kutlamasında duygusal anlar

Malatya’da en anlamlı öğretmenler günü kutlamasında;

Duygusal anlar...

Yeşilyurt Hasan Çalık devlet hastanesinde yatarak Covid-19 tedavisi görmekte olan emektar öğretmenlerimizin öğretmenler günü kutlandı.

Hediyesini kendi öğrencisi olan Göğüs Hastalıkları Uzmanı Orhan Yücel’ in takdim etmesi üzerine duygulanan emektar öğretmeni Cemal Akdemir;

“Başta öğrencim Dr. Orhan ve Yeşilyurt Hasan Çalık Devlet Hastanesi personelleri ve tüm sağlık çalışanlarına teşekkür ediyorum. Bu zor geçen hastalık sürecinde ilgi ve alakanızla moral ve motivasyonumuzu hep yüksek tuttunuz. Allah hepinizden razı olsun” diyerek memnuniyetini dile getirdi ve çok duygusal anlar yaşandı.

BAŞHEKİM BERK NE DEDİ?

Yeşilyurt Hasan Çalık Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Erhan Berk “Diğer öğretmenlerimiz  Cercis Aslantaş, Ayhan Aslantaş ve Cengiz Gökçe’ de aynı duygularla memnuniyet ve teşekkürlerini hastane yönetimine ilettiler.

Hastane personeli hastalarımız olan emektar öğretmenlerimiz nezdinde bütün öğretmenlerimizin Öğretmenler Gününü kutluyoruz.”

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Malatya’da, en, anlamlı, öğretmenler, günü, kutlamasında, duygusal, anlar,
Yorumlar
Haber Yazılımı