Haber Detayı
13 Ağustos 2019 - Salı 03:49
 
Malatya’da bir ilk; onlar çifte bayramla muradına erdi sıra kimde?
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son Dakika… Sıcak haber… Malatya’da bir ilk daha gerçekleşti. Ela Gelinlik ve Güneşli Bahçe Kır Düğün Salonunun düzenlediği şanslı çiftlerden Şermin ve Burak muradına erdi.
Kültür Haberi
Malatya’da bir ilk; onlar çifte bayramla muradına erdi sıra kimde?

Malatya’da bir ilk;

Onlar çifte bayramla muradına erdi sıra kimde?


Malatya’da Siz evlenmeye karar verin masrafları dert etmeyin sloganı ile atılan adım meyvelerini vermeye başladı. Ela Gelinlik ve Güneşli Bahçe Kır Düğün Salonunun, sponsorluğunu üstlendiği şanslı çiftlerden birisi olan Şermin ve Burak’ın düğün töreni yapıldı.


Şanslı çiftlerin düğün törenine yoğun katılım oldu. Malatya’da bir ilk olan etkinliği gerçekleştiren Esma Dinç ve Meral Aslan ile Ayhan Bey ”Malatya’da evlenmeye karar verenler bize gelsin” açıklamasını 
Düğüne katılan ve genç çifte çeşitli hediyeler de sunan Tüfenkci ve Gürkan birer de  konuşma yaptı.


TÜFENKCİ NE DEDİ?


“Malatya Büyükşehir Belediye Başkanımız Selahattin Gürkan ile birlikte Şermin ve Burak kardeşimizin düğün merasimlerine katıldık. Genç çiftimize bir ömür boyu mutluluklar diliyorum. Tuna ve Yüksel Ailelerine hayırlı olsun dileklerimi iletiyorum.”


GÜRKAN NE DEDİ?


“Milletvekilimiz Bülent Tüfenkci ile birlikte Şermin ve Burak kardeşlerimizin düğün merasimine katıldık. Genç çiftimize ömür boyu mutluluklar diliyorum.”

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Malatya’da, bir, ilk;, onlar, çifte, bayramla, muradına, erdi, sıra, kimde?,
Yorumlar
Haber Yazılımı