Haber Detayı
02 Ekim 2018 - Salı 12:50
 
Malatya Büyükşehir belediye başkanı Hacı Uğur Polat aday mı?
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Yerel seçim için geri sayım devam ediyor…Belediye başkan aday adayları bir bir ortaya çıkmaya başladı…En çok konuşulan ise Malatya Büyükşehir belediye başkanı Hacı Uğur Polat aday mı?
Siyaset Haberi
Malatya Büyükşehir belediye başkanı Hacı Uğur Polat aday mı?

Malatya Büyükşehir belediye başkanı

Hacı Uğur Polat aday mı...?
Peki Malatya Büyükşehir  Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat aday olacak mı?

Malatya'da merakla beklenen bu soruydu...

Malatya Olay’da Ali Aladağ bu soruyu bugün sabh saat 10.00'de Şelale'de "6.Yapı Dekarasyon Fuarı ve Malatya Tanıtım Günleri" için Gazetecilerle bir araya gelen Malatya Büyükşehir  Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat'a sordu.

Malatya Büyükşehr belediye bşknı Hacı Uğur Polat "Devreldığımız bayrağı zirveye taşımak için çalışıyoruz. Aday adaylık süreci başlamadı. Günü geldi mi istişareler sonucu aday adaylığı konusunda kamuoyuna açıklama yapacağız"dedi.

KAYISI FUARI KUTLANACAK...

Malatya'da en çok merakla beklenen bir diğer konu ise Kayısı Festivali idi...Malatya Büyükşehir belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, Malatya Kayısı Festivalinin çeşitli etkinliklerle gelecek yılda itibaren yeniden kutlanmaya başlayacağını ifade etti.

FUAR VE TANITIM GÜNLERİ...

Bu arada Başkan Malatya'da 3 Ekim'de başlayıp 7 Ekim'de sona erecek olan MAYDEF 6. Yapı dekorasyon Fuarının kapılarını Çarşamba günü halka açacağını, krize rağmen fuarın daha geniş kapsamlı olduğunu dile getirdi. Başkan Polat, İstanbul'da ki Malatya Tanıtım günlerinin de en iyi şekilde gerçekleştirileceğini ifade etti.

Başkan Polat'ın basın toplantısında Fuarcılık Genel Müdürü Sabri Akın ile Basın Müdürü Lütfi İnan'da yer aldı.

 

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Malatya, Büyükşehir, belediye, başkanı, Hacı, Uğur, Polat, aday, mı?,
Yorumlar
Haber Yazılımı