Kızılay Başkanı Ramazan Soylu; Malatya Gazeteciler Cemiyetinde
Haber
13 Ocak 2021 - Çarşamba 16:07
 
Kızılay Başkanı Ramazan Soylu; Malatya Gazeteciler Cemiyetinde
Hakan Karaduman…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Türk Kızılay'ı Malatya Şube Başkanı Ramazan Soylu, MGC ziyaret edip Başkan Vahap Güner, Başkan Vekili Ali Aladağ ve yönetim kurulu üyeleri ile bir süre görüştü.
Gündem Haberi
Kızılay Başkanı Ramazan Soylu; Malatya Gazeteciler Cemiyetinde

Kızılay Başkanı Soylu; Malatya Gazeteciler Cemiyetinde

Soylu: Kızılay İlk Etap da 100 Kişi İstihdam Edecek

Kızılay İlk Etap da 100 Kişi İstihdam Edecek...

Malatya Gazeteciler Cemiyeti'ni ziyaret eden Başkan Ramazan Soylu'ya Yönetim Kurulu Üyesi Cuma Avcu'da eşlşik etti.

Kızılay Malatya Şube Başkanı Ramazan Soylu Vagon Onarım Fabrikası yerine yapılan yatırımların büyük ölçüde tamamlandığını belirterek “2021 Yılının Haziran ayından itibaren istihdam için çalışmalar başlayacak ve ilk etapta 100 personel istihdam edilecek” dedi.

Görüntünün olası içeriği: ‎3 kişi, Ramazan Soylu dahil, ‎ayakta duran insanlar, oturan insanlar ve iç mekan, ‎şunu diyen bir yazı '‎1 να MALATYA MALATYA GAZETECİLER CEMİYETİ esenlik w kranl SUPERMARKE TSYD TSYD סכם‎'‎‎‎

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Malatya Gazeteciler Cemiyetini ziyaret eden Kızılay Malatya Şube Başkanı Ramazan Soylu, MGC Başkanı Vahap Güner ve Yönetim Kurulu üyeleriyle görüşerek Gazetecilerin gününü kutladı. Soylu, “Kızılay Malatya Şubesi olarak geçen yıl 4 başarı ödülünü birden aldık. Bunu biz Malatya basınımıza borçluyuz. Her zaman yanımızda oldular ve bize destek verdiler. Tüm basın mensuplarımızın Çalışan Gazeteciler Gününü kutluyorum” dedi.

İLK ETAPDA 100 PERSONEL ALINACAK

Görüntünün olası içeriği: 4 kişi, ayakta duran insanlar ve iç mekan

Kızılay Şube Başkanı Ramazan Soylu, Vagon Onarım Fabrikasında yapılan Prefabrik konut, Çadır Fabrikası gibi binaların tamamlandığını montaj çalışmalarının devam ettiğini belirterek “Fabrikalar Haziran ayında üretime hazır hale gelecek. Kızılay Genel Müdürlüğümüz internet üzerinde bir sayfa açarak iş başvurularını alacak. İlk etap da teknik olmak üzere 100 personel alınacak. Daha sonra üretimlere göre ihtiyaç duyulan personeller alınacaktır. 5 Yıllık çalışmalarla istihdam sayısını 2 bin 500 olmasını hedefliyoruz. Yan sanayiyle birlikte bu sayı daha da artacak. Çadır ve prefabrik fabrikalarımız tüm Türkiye’ye hizmet verecek” diye konuştu.

Soylu, personel alımı konusunda zamanı geldiğinde bilgilendirme yapacaklarını da ifade etti. Soylu, MGC Başkanı Vahap Güner’e Kızılay’ın kahve takımını hediye etti.

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Kızılay, Başkanı, Ramazan, Soylu;, Malatya, Gazeteciler, Cemiyetinde,
Yorumlar
Haber Yazılımı