Haber Detayı
05 Kasım 2013 - Salı 10:40
 
Kaya'dan hastana ziyareti
Kanal 7 Televizyonun haber spikeri olan Malatyalı Mehmet Derindağ'ın eşi hemşire Münire Derindağ safra kesesinden ameliyat oldu. Ameliyat olan Derendağ'ı ziyaret eden Ak Parti Yazıhan belediye başkan aday adayı Bedri Kaya ziyaret edip geçmiş olsun dileklerini iletti.
Sağlık Haberi
Kaya'dan hastana ziyareti

Bugün Sıtmapınarı Gözde hastanesinden ameliyat olan Kanal 7 Televizyonun haber spikeri Mehmet derindağ'ın eşi hemşire Münire Derindağ'ın sağlık durumun iyi olduğu haber alındı.
Eşin bir an yalnız bırakmayan Mehmet Derindağ "İki çocuğumun annesinin ameliyatını başarı ile gerçekleştiren ekibe teşekkür ediyorum .Ayrıca bu günümüzde yanımızda yer alan dostlarıma da şükranlarımı sunuyorum" açıklamasını yaptı.
AK PARTİ YAZIHAN BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI KAYA'DAN ZİYARET
Ak Parti Yazıhan belediye başkan aday adayı Bedri Kaya yeğeni olan Kanal 7 Haber spikeri Mehmet Derindağ ile eşi Münire Derindağ'ı hastanede ziyaret ederek geçmiş olsun ziyaretlerini iletti.
Ak Parti belediye başkan aday adayı Bedri Kaya, hastanede yatan diğer hastalara da geçmiş olsun ziyaretlerinde bulunup hal hatır sorup şifa diledi. Kaya ; Yazıhan ilçesinde seçim çalışmalarını ise aralıksız olarak devam ettirdiğini açıkladı.

Kaynak: Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Kanal, 7, Televizyonun, haber, spikeri, olan, Malatyalı, Mehmet, Derindağın, eşi
Yorumlar
Haber Yazılımı