Haber Detayı
01 Kasım 2013 - Cuma 01:00
 
Karataş, yola devam dedi
Yaygın Belediye Başkanı İrfan Karataş Ak Parti’den Battalgazi Belediye Başkan Aday Adayı olduğunu açıkladı. Karataş, bugüne kadar edindiğim tecrübelerimi Battalgazi halkıyla paylaşmak istiyorum dedi.
Siyaset Haberi
Karataş, yola devam dedi

Yaygın Belediye Başkanı ve Ak Parti Battalgazi Belediye Başkan Aday Adayı İrfan Karataş, üçüncü dönemini yaptığım yaygın belediye başkanlığı sürecinde gerçekleştirmiş olduğumuz birçok projeyle belediyemizi ülke standartları üzerine çıkarmak için gayret sarf ettik, halkımıza ve partimize karşı mütevazı duruşumuzu bozmadan birlik ve beraberliğimizi koruyarak, siyaseti bir araç olarak görüp, halkımıza hizmet etme çabası içerisinde oldum dedi.

 

Karataş, bundan sonraki süreçte tecrübelerimi değerli Battalgazi halkıyla paylaşmaktan büyük bir onur duyacağım. Siyasi görüşü, ideolojisi veya dünya görüşü ne olursa olsun, Malatya da yaşayan ve kaygısı Malatya olan herkesle Battalgazi ilçemize hizmet amaçlı bir birliktelik kurmaya ve ortak akıl oluşturmaya gayret edeceğimizi belirtmek istediğini söyledi.

 

Battalgazi Merkez ilçe başkanı Osman Güder, adaylık başvurusunun hayırlı olmasını dileyerek, İrfan Karataş’ın resmi başvurusunu kabul etti.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Yaygın, Belediye, Başkanı, İrfan, Karataş, Ak, Parti’den, Battalgazi, Belediye,
Yorumlar
Haber Yazılımı