Yeşilyurt Belediyesi
Battalgazi
Haber Detayı
23 Mayıs 2019 - Perşembe 02:00
 
Hekimhan Belediyesi Girmanaspor’da hedef büyük; hedef büyük
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Hekimhan Belediyesi Girmanaspor iftar yemeği verdi. İftar yemeğine yoğun katılım oldu. Hekimhan belediye başkanı Turan Karadağ ise başka program nedeniyle katılamadığı iftar yemeğine vekilleri katıldı.
Spor Haberi
Hekimhan Belediyesi Girmanaspor’da hedef büyük; hedef büyük

Hekimhan Belediyesi Girmanaspor’da;

Görüntünün olası içeriği: 18 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve iç mekan

Hedef büyük; hedef büyük...
Hekimhan belediyesi Girmanaspor’un iftar yemeğine Kulüp Başkanı Bülent Çelik, Kulüp Başkan Vekili ve Hekimhan Belediyesi Encünmeni Emin Kılıçaslan, Belediye Encümeni Hasan Avşar, Hekimhan İlçe Başkanı Kadir Sarıbaş ve  Yöneticiler: Başkan Yardımcısı Nadir Kınık, Turan Kılavuz, Ali Rıza Özer, Burhan Önal, Mustafa Arıkan, Yönetim Kurulu üyesi ve işdamı galerici Mahmut Yıldırım. Girmana Muhtarı.Cafer Kınık  ile gazeteciler ve Hekimhan Belediyesi Girmanaspor Antrenörü Ramazan Koçak katıldı.
Hekimhan belediye Girmanaspor’da ise hedef büyük.


ANTRENÖR RAMAZAN KOÇAK GAZETECİLERE ŞU AÇIKLAMADA BULUNDU:
Kulübümüz Hekimhan Belediyesi Girmanaspor olarak 2018 /2019 Futbol sezonunu geride bırakmış bulunmaktayız. Sezon boyunca bizlere destek olan maddi manevi bir önceki Belediye Başkanımız Sayın Aliseydi Millioğulları'na, faal Belediye Başkanımız Turan Karadağ Başkanımıza, Kulüp Başkanımız Bülent Çelik, Başkan Vekilimiz Emin Kılıçaslan Ve Yöneticilerimize. Aynı zamanda sezon için Formamıza ve takvimde reklam veren tüm eş ve dostlara kulüp Teknik Direktörü olarak teşekkürlerimi bir borç bilmekteyim. Ayrıca Sezon boyunca karda, yağmurda, soğukta takımı hazırlayan antrenörümüz Turgay Durmaz hocamıza ve tüm sporcu kardeşlerimizin emeklerine, ayaklarınıza sağlık ...”

Görüntünün olası içeriği: 11 kişi, oturan insanlar ve iç mekan

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, gülümseyen insanlar, oturan insanlar

Görüntünün olası içeriği: 5 kişi, oturan insanlar, masa ve iç mekan

 

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Hekimhan, Belediyesi, Girmanaspor’da, hedef, büyük;, hedef, büyük,
Yorumlar
Haber Yazılımı