Haber Detayı
13 Kasım 2013 - Çarşamba 04:23
 
Halkın en uğrak mekanı Malatyapark 4. Yılını Kutluyor
Malatya halkının en uğrak mekanı olan Malatyapark AVM 4. kuruluş yıldönümünü kutluyor.Kutlamalar çercevesinde çeşitli etkinlikler yer alacak.
Yaşam Haberi
Halkın en uğrak mekanı  Malatyapark 4. Yılını Kutluyor

Malatyapark AVM Genel Müdürü Kemal Arslan, Malatyapark’ın 4. kuruluş yıldönümü nedeniyle çeşitli etkinlikler düzenleyeceklerini ve bu etkinliklerin 1 ay süreyle devam edeceğini gazetecilere açıkladı.
Gazetecilerle sabah kahvaltısında Mado salonunda bir araya gelen Malatyapark AVM Genel Müdürü Kemal Arslan, yaptığı açıklamada şunları söyledi.
“Malatyalı 34 İşadamının bir araya gelerek oluşturdukları Malatya Girişim Grubu’na ait olan Malatya Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi açıldığı günden itibaren ziyaretçilerine kaliteli, güvenli, seçkin bir ortamda alışveriş ve eğlence imkanı sunmaktadır. 14 Kasım 2009 yılında Malatya’ya hizmet vermeye başlayan ve Yönetimi Jones Lang Lasalle tarafından yapılan Malatyapark Alışveriş ve Yaşam Merkezi, 4. Yılında ziyaretçilerine teşekkür etmek üzere bir dizi etkinlik ve kampanya düzenliyor.Malatyapark ziyaretçileri yapacakları alışverişlerle hem 4. yılda 44 hediye kazanma hem de eğlenme fırsatı yakalayacaklar. Ziyaretçilerimiz Malatya Park’tan yapacakları her 75. TL’lik alışverişleri için, bir ev, iki araba ve birbirinden değerli 44 hediyeden birini kazanma şansı yakalayacaklar. Ayrıca, kayısı figürlü 44 rakamını ve Malatyapark logomuzu taşıyan anahtarlıklar 4. yıl anısına ziyaretçilerimize ücretsiz olarak hediye edilecektir. 11-12-13 Kasım tarihlerinde Malatya’da ilk defa Karnaval Korteji, Malatya Sokaklarında dolaşarak ziyaretçilerimizi Malatyapark’a davet ediyor. Ayrıca, Malatyapark, 4. yıla özel olarak ışıklandırılarak Yıldönümünü ziyaretçilerimizle birlikte kutlamaya hazırlanıyor.4. Yılında Malatyapark’ın minik ziyaretçilerine hediyesi ise çok sevdikleri çizgi film karakteri Pepee olacak. Ardından, O Ses Türkiye de Malatya’mızı başarı ile temsil eden Emrah Uçar muhteşem konseri ile ziyaretçilerimize müzik ziyafeti çekecektir. Vatan Şaşmaz’ın sunumu ile 4.Yıl Kokteyli 1. katta protokolümüz, yatırımcılarımız, ziyaretçilerimizin katkılarıyla gerçekleşecektir. 4. yıl pastamızın kesilmesiyle, İp Cambazının gerçekleştireceği heyecan verici gösteri, Dans şov, Canlı Heykeller, Venedik Mask gösterileri ile ilk gün kutlamaları sona erecektir.15 Kasım Cuma Günü ise, yine Malatya’da ilk defa gerçekleştirilecek olan Kemal Sunal Sergisi’ne Malatyapark ev sahipliği yapacaktır. Sinema katında gerçekleşecek olan sergi, 15-21 Kasım boyunca ziyaretçilerimizi ağırlayacaktır.
Ayrıca, Minder Sohbetleri ve Film Festivali kapsamında farklı etkinlikler ve Avşar Sinemalarında da Film Festivali Gösterimleri aralıksız devam edecektir. 23-24 Kasım tarihlerinde, birbirinden harika ve heyecan verici gösterileriyle Kaya Adamlar, Graffiti Şov, Dans Şov,Karizma Şov, Beat Box Serkan, Bisiklet Şov ziyaretçilerimiz için Malatyapark’ta olacaklar. 30 Kasım Cumartesi günü ise Behzat-Süheyl Uygur kardeşler şovları ve yarışmaları ile ziyaretçilerimizle buluşacak ve Malatyapark’ta eğlenceli dakikalar yaşanacaktır. 1 Aralıkta gerçekleşecek Personel Partisi’nde ise kutlamalarımızın finali Personellerimizle gerçekleştireceğimiz Mangal Partisi ile yapılacaktır. Müzik ve eğlenceli yarışmalarla şenlenecek olan partide bulunanlara Malatyapark’ın sürprizi ise bir bayan ve bir erkek personele çift kişilik yurtdışı seyahat hediye edilmesi olacaktır.”

Genel Müdür Arslan'ın Gazetecilerle buluşmasında Malatyapark AVM Basın Halkla İlişkilerden sorumlu Arzu Keleş'de hazır bulundu.

İşte o buluşmadan objektiflere yansıyanlar :

Gömülü resim için kalıcı bağlantı

Gömülü resim için kalıcı bağlantı

Gömülü resim için kalıcı bağlantı

Kaynak: Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Malatya, halkının, uğrak, mekanı, olan, Malatyapark, AVM, 4, kuruluş, yıldönümün
Yorumlar
Haber Yazılımı