Güneydoğu Gazeteciler Federasyonundan Gazeteciler Cemiyetine ziyaret
Haber
11 Eylül 2020 - Cuma 17:40
 
Güneydoğu Gazeteciler Federasyonundan Gazeteciler Cemiyetine ziyaret
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Güneydoğu Gazeteciler Federasyonu Başkan ve Yönetim Kurulu üyeleri Malatya Gazeteciler Cemiyetini ziyaret ederek basının sorunları konusunda görüş alışverişinde bulundular.
Gündem Haberi
Güneydoğu Gazeteciler Federasyonundan Gazeteciler Cemiyetine ziyaret

Güneydoğu Gazeteciler Federasyonundan;

Malatya Gazeteciler Cemiyetine ziyaret...

Güneydoğu Gazeteciler Federasyonu Başkanı ve Mardin Gazeteciler Cemiyet Başkanı Mehmet Çelik, Siirt Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Atilla Durak, Batman Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ercan Atay ve Batman Sonsöz Gazetesi Yazarı Hatice Türkan Malatya Gazeteciler Cemiyetini ziyaret ettiler. MGC Başkanı Vahap Güner, Türkiye Gazeteciler Konfederasyonuna bağlı Güneydoğu Gazeteciler Federasyonunun bölgesinde aktif çalışmalar yaptığını belirterek "Cemiyetimizi ziyaret eden Federasyon yöneticilerine teşekkür ediyoruz. Malatya'da bir yandan depremler bir yandan pandemi nedeniyle Gazeteciler zor günler yaşamaya başladılar. Çok sayıda arkadaşımız tedavi oldu ve olanlar da var. Böyle bir süreçte basının sorunlarını yerinde tartışmak için yola çıkan GGF yöneticilerine teşekkür ediyoruz" dedi. 

Güneydoğu Gazeteciler Federasyonu Başkanı ve Mardin Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mehmet Çelik, "basın mensupları olarak gerçekten zor günler yaşıyoruz ama bu günleri birlik ve beraberlik içerisinde aşmaya çalışacağız. Bölgemizdeki sıkıntılar ne ise Malatya'da da aynı sıkıntılar var. Basın olarak güç birliği yapmak zorundayız. Bugün Malatya'dayız, Kayseri ve Nevşehir'e bir proje doğrultusunda gidiyoruz. Basının sorunlarını tespit ederek Ankara’'da yapılacak toplantılarda gündeme getirmek istiyoruz. Malatya Gazeteciler Cemiyetine ve yöneticilerine çok teşekkür ediyoruz" diye konuştu. 

Daha sonra Darende ilçesine giden GGF Yöneticileri Darende Belediyesi tarafından ilçe gezisiyle ağırlandıktan sonra Kayseri'ye gittiler. 

Misafirlere ev sahipliğini Başkan Vahap Güner ile Başkan Vekili Ali Aladağ yaptı.

HABERİN FOTOĞRAFLARI:

Yılmaz Yaşar

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Güneydoğu, Gazeteciler, Federasyonundan, Gazeteciler, Cemiyetine, ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı