Haber Detayı
21 Şubat 2019 - Perşembe 03:24
 
Evren, plasmanı gündeme taşıyıp Bölge Müdürlüğünü Malatya’ya istedi
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Malatya’da esnaf teşkilatı ile yapılan buluşmada ESKKK Başkanı Ali Evren, plasman sıkıntısını gündeme taşıyıp Bölge Müdürlüğünü Malatya’ya istedi
Ekonomi Haberi
Evren, plasmanı gündeme taşıyıp Bölge Müdürlüğünü Malatya’ya istedi

Başkan Evren, plasmanı gündeme taşıyıp;

Bölge Müdürlüğünü Malatya’ya istedi...


Halk Bankası Genel Müdürü Osman Arslan,  Yönetim Kurulu Üyesi Dr. Ahmet Yarız Genel Müdür Yardımcısı Hasan Tuncay ve beraberlerindeki banka yetkilileriyle birlikte esnaf teşkilatına ziyaret gerçekleştirdiler.


Türkiye’nin en önemli kentlerinden birisi olduğunu ve ihmal edilmemesi gerektiğini söyleyen Osman Arslan 2019 yılında sizlere daha fazla destek sağlayacağız. Yaşadığınız her sorunun takipçisi olacağız. Yeter ki eksiklerinizi, sorunlarınızı bize iletin.” dedi.


Kooperatif Başkanı ESKKK Başkanı Ali Evren konuşmasında, plasman sıkıntımızın giderilmesinde, İlimize Halkbankası bölge müdürlüğünün açılmasında, 4-5 ile esnafa verilen hazine destekli kredilerinin faizlerinin artırılmamasından dolayı Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, Hazine ve Maliye Bakanı Sayın Berat Albayrak’a, TESKOMB Genel Başkanı Sayın.A.Kadir Akgül’e ve  Halkbankası Genel Müdürü Osman Arslan’a ve ekibine teşekkür ederim.”

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Evren,, plasmanı, gündeme, taşıyıp, Bölge, Müdürlüğünü, Malatya’ya, istedi,
Yorumlar
Haber Yazılımı