Doğanşehir belediye başkanı Durali Zelyurt; Bayramı buruk kutluyoruz
Haber
03 Ağustos 2020 - Pazartesi 02:44
 
Doğanşehir belediye başkanı Durali Zelyurt; Bayramı buruk kutluyoruz
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Malatya’nın Doğanşehir ilçesi belediye başkanı Durali Zelyurt, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı ve "Bayramı buruk kutluyoruz."dedi.
Yaşam Haberi
Doğanşehir belediye başkanı Durali Zelyurt; Bayramı buruk kutluyoruz

Doğanşehir belediye başkanı Durali Zelyurt;

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, şunu diyen bir yazı 'Kurban Bayramının Tüm islam alemine, vatanımıza, milletimize ve tüm insanlığa hayırlı olmasını dilerim. DURALİ ZELYURT Doğanşehir Belediye Başkanı DOGANSEHIR'

Bayramı buruk kutluyoruz...

Doğanşehir belediye başkanı Durali Zelyurt, mesajında; “Değerli hemşerilerim hepinizi saygı ile selamlıyorum kurban bayramımızın Doğanşehir’imize, Malatya’mıza Türkiye’mize ve İslam aleminde inanlığa huzur mutluluk ve sağlık getirmesini temenni ediyorum.”

Allah kurbanlarınızı kabul etsin. Kurban Bayramı vesilesiyle de hastalarımıza şifa yoksullarımıza deva ve herkesin aşının işinin olduğu güzel yarınlara kısmet olsun diliyorum. Hepinizi saygı ile selamlıyorum, Kurban Bayramınızı kutluyorum ”dedi...

BURUK BAYRAM…

Malatya'nın Doğanşehir Belediye Başkanı Vahap Küçük, hayatını ...

Malatya’nın Doğanşehir ilçesi belediye başkanı Durali Zelyurt, Kurban Bayramını buruk kutladıklarını ifade edip ”Dünya iyisi-hayır sever başkanımız Vahap Küçük başkanımızın ilk bayramı.

Başkanımızı saygı ile anıyoruz. Mekanı cennet olsun.”

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Doğanşehir, belediye, başkanı, Durali, Zelyurt;, Bayramı, buruk, kutluyoruz,
Yorumlar
Haber Yazılımı