Haber Detayı
12 Haziran 2018 - Salı 17:35
 
Coşkun; Malatyalılar 24 Haziran’da Milliyetçi Hareket Partisi'ni birinci parti yapacak
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… MHP Milletvekili adayı Dr. Burhan Coşkun, 24 Haziran'da yapılacak Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi kapsamında Malatya’da Mahalle gezilerinde vatandaşlarla bir araya geldi.
Siyaset Haberi
Coşkun; Malatyalılar 24 Haziran’da Milliyetçi Hareket Partisi'ni birinci parti yapacak

Coşkun; Malatyalılar 24 Haziran’da Milliyetçi Hareket Partisi'ni birinci parti yapacak
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Malatya Milletvekili Adayı Dr. Burhan Coşkun, "24 Haziran'da yapılacak olan seçimlerde cumhurbaşkanı adayımız Recep Tayyip Erdoğan'dır diyoruz. Var gücümüzle sayın cumhurbaşkanımızı birinci turda seçtirmek için çalışacağız. Milliyetçi Hareket Partisine de tarihi bir oy ile destek olup Mecliste güçlü bir MHP kuracağız " dedi.

Görüntünün olası içeriği: 5 kişi, Mustafa Dağdelen dahil, takım elbise ve açık hava
Dr. Coşkun, 50 yıllık bir geçmişe sahip olan Milliyetçi Hareket Partisi kadroları olarak 'Önce ülkem, devletim, milletim ve sonra partim' ilkesinden hiçbir zaman taviz vermediklerini ifade etti.
 AK Parti'yle 'Cumhur İttifakı'nı kurduklarını kaydeden Coşkun, "Bu ittifakın temelini 15 Temmuz hain darbe girişimini aziz milletimizin dik duruşuyla defettikten sonra bu temeli siz oluşturdunuz. Bu temel, 16 Nisan'da yapılan halk oylamasıyla da bir kimliğe büründü ve adı da; Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi oldu. Bu sistemin mimarı sayın Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeli'dir" dedi.

Görüntünün olası içeriği: 9 kişi, ayakta duran insanlar, takım elbise ve açık hava
Dr. Coşkun, Cumhur İttifakı'nın en az 2023 yılına kadar devam edeceğini kaydederek, şunları söyledi: "24 Haziran'da yapılacak olan seçimlerde cumhurbaşkanı adayımız Recep Tayyip Erdoğan'dır diyoruz. Var gücümüzle sayın cumhurbaşkanımızı birinci turda seçtirmek için çalışacağız.

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, oturuyor

Milliyetçi Hareket Partisi de Malatya'da tarihi bir oy ile destek verip, güçlü bir meclis oluşturacaksınız. 24 Haziran'da yapılacak olan seçimde de sizden Milliyetçi Hareket Partisi'ni birinci parti yapmanızı istiyoruz. Size söz veriyoruz; sizin onurunuz, gururunuz olacağız. İsmimiz anıldığında, 'İşte benim vekilim' diyebileceksiniz. Her zaman yanınızda yer alacağız.”

Görüntünün olası içeriği: 4 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar

Görüntünün olası içeriği: 5 kişi, gülümseyen insanlar, oturan insanlar

Görüntünün olası içeriği: 9 kişi, ayakta duran insanlar

Görüntünün olası içeriği: 5 kişi, Mesut Samanlı dahil, oturan insanlar

 

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Coşkun;, Malatyalılar, 24, Haziran’da, Milliyetçi, Hareket, Partisi'ni, birinci, parti, yapacak,
Yorumlar
Haber Yazılımı