Cinayet şüphelilerine Adliye önünde saldırı girişimini polis önledi
Haber
25 Haziran 2022 - Cumartesi 02:00
 
Cinayet şüphelilerine Adliye önünde saldırı girişimini polis önledi
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber…: Malatya Cinayet şüphelilerine Adliye önünde taşlı-sopalı saldırı girişimini polis ekipleri sıkı tedbirler alarak önledi…
Asayiş Haberi
Cinayet şüphelilerine Adliye önünde saldırı girişimini polis önledi

Cinayet şüphelilerine;

Adliye önünde saldırı girişimini polis önledi…

Malatya’da 22 Haziran gecesi 22.30 sıralarında Şifa Mahallesi Tekel Sokaktaki bir iş merkezi yakının da 34 yaşında ki Ekrem Kaya açılan ateş sonucu hayatını kaybetmişti.

Cinayetle ilgili olarak polis 8 şüpheliyi 2 tabanca, 2 pompalı tüfekle birlikte yakalamıştı. Emniyetteki işlemler sonrası Adliye’ye sevk edilen şüpheliler, Ekrem Kaya'nın yakınları tarafından taş yağmuruna tutuldu.

Polis havaya ateş açıp grubu dağıtmak için  biber gazı ile müdahale etti Cinayet zanlıları polis koridorunda içeri alınıp Mahkemeye çıkartıldı. Bu sırada grupta bulunanlardan bazıları da Adliye’ye girmek istemeleri önlendi. Bazı şahıslar gözaltına alındı.

Malatya Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren’de Adliye’ye geldi. Özel Hareket ve diğer polis ekipleri adliye etrafında sıkı önlem aldı.

Adliye'ye çıkartılan katil zanlılarından S.V., M.Y.A., H.S., H.A., M.C.Y., E.Ç. ve M.D. tutuklandı. H.Ü., adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Malatya Olay Tv…: Cinayet şüphelilerine Adliye önünde saldırı girişimini polis önledi; O anlar Cep Telefonu kamerası ile böyle görüntülendi...:

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Cinayet, şüphelilerine, Adliye, önünde, saldırı, girişimini, polis, önledi,
Yorumlar
Haber Yazılımı