Haber Detayı
09 Ekim 2019 - Çarşamba 20:41
 
BtcTürk Yeni Malatyaspor’dan Mehmetçiğe destek; Dualarımız ve yüreğimiz sizlerle!
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Süper Lig ekibi, BtcTürk Yeni Malatyaspor, Türkiye'nin Suriye'nin kuzeyine gerçekleştirdiği Barış Pınarı Harekatı'na destek verdi.
Spor Haberi
BtcTürk Yeni Malatyaspor’dan Mehmetçiğe destek; Dualarımız ve yüreğimiz sizlerle!

BtcTürk Yeni Malatyaspor’dan Mehmetçiğe destek; Dualarımız ve yüreğimiz sizlerle!...
Suriye’nin kuzeyine Barış Pınarı hareketini başlatan Ordumuza BtcTürk Yeni Malatyaspor’dan destek var.
BtcTurk Yeni Malatyaspor’un paylaşımı:


“Dualarımız ve yüreğimiz sizlerle!, Türk Milleti Ordusunun Yanında.”
MALATYASPOR TARAFTARLAR DERNEĞİNDEN DE DESTEK:
Malatyaspor Taraftarlar Derneği Başkanı Av. Ömer Şengün, destek açıklaması: “Fırat’ın doğusunda ki terör odaklarını temizlemeyi ve bölge güvenliğini arttırmayı hedefleyen Barış Pınarı harekâtını destekliyoruz.

ömer şengün ile ilgili görsel sonucu

Türk ordusunun bölge ve dünya barışına katkı sağlayacağı Barış Pınarı Harekâtına katılan Mehmetçiklerimize dua ediyor, harekâtın başarıyla son bulmasını, bölgeye huzur ve güven getirmesini temenni ediyorum. Gün birlik ve beraberlik günüdür. Ülkemize ve milletimize yönelik oynanan oyunların bozulması, bölgeye barış, huzur ve güvenin getirilmesini hedefleyen Barış Harekâtının başarıyla sonuçlanmasını diliyorum. Harekâta katılan askerlerimizin kısa bir süre içerisinde bölgede yuvalanan terör odaklarını temizleyerek ülke güvenliğimize katkı sağlamaları elbette Türkiye’nin bölünmez bütünlüğü ve bölge barışı için büyük önem taşımaktadır. Gün bir olma, birlik olma günüdür.

 

Barış Pınarı Harekâtını milletçe kenetlenerek desteklemek, Malatyaspor Taraftarları olarak harekâta katılan Mehmetçiklerimize elimizden gelen her türlü desteği vermek görevimizdir. Harekâtın sadece ülkemizin güvenliği için değil bölge ve dünya barışına da önemli katkılar sağlayacağına inanıyorum. Allah Mehmetçiklerimizin yar ve yardımcısı olsun.” 
MALKOÇ’TAN ZİYARET…


Kamu Başdenetçisi Şeref Malkoç, beraberindeki heyetle birlikte BtcTurk Yeni Malatyaspor’un tesislerini ziyaret ederek yönetici, teknik heyet ve futbolcularla görüştü.
KAPLANLAR HARIL HARIL…


Malatya’nın kaplanları Konya’ya harıl harıl hazırlanıyor.
Teknik Direktör Sergen Yalçın yönetiminde yapılan çalışmalarda kaplanlara durmak yasaklandı.
BtcTurk Yeni Malatyaspor, milli aranın ardından 8’inci haftada deplasmanda İttifak Holding Konyaspor ile karşılaşacak.
İLDİZ’İN GÖREVİNE SON VERİLDİ…
BtcTurk Yeni Malatyaspor’a 5-1 kazandığı maç sonrası Denizlispor’da Teknik Direktör Yücel İldiz’le yollar ayrıldı.

DİSİPLİNE SEVK...

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Hukuk Müşavirliği, Süper Lig’de 9 kulübü Profesyonel Futbol Disiplin Kuruluna (PFDK) sevk etti.

 “BTC TURK YENİ MALATYASPOR Kulübü’nün 04.10.2019 tarihinde oynanan BTC TURK YENİ MALATYASPOR-YUKATEL DENİZLİSPOR Süper Lig Cemil Usta Sezonu müsabakasındaki “çirkin ve kötü tezahüratı” nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı’nın 53. maddesi uyarınca ve “saha olayları” nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı’nın 52. maddesi uyarınca PFDK’ya sevkine karar verilmiştir.

YUKATEL DENİZLİSPOR Kulübü’nün 04.10.2019 tarihinde oynanan BTC TURK YENİ MALATYASPOR-YUKATEL DENİZLİSPOR Süper Lig Cemil Usta Sezonu müsabakasındaki “6 futbolcusunun sarı kart görmesi nedeniyle takım halinde sportmenliğe aykırı hareketi” nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı’nın 40. maddesi uyarınca PFDK’ya sevkine,

YUKATEL DENİZLİSPOR Kulübü antrenörü FEYYAZ UÇAR’ın aynı müsabakadaki “sportmenliğe aykırı hareketi” nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı’nın 36. maddesi uyarınca 05.10.2019 tarihinden itibaren tedbirli olarak PFDK’ya sevkine karar verilmiştir.”

 

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: BtcTürk, Yeni, Malatyaspor’dan, Mehmetçiğe, destek;, Dualarımız, ve, yüreğimiz, sizlerle!,
Yorumlar
Haber Yazılımı