Başkanı Çınar futbolculara seslendi; Sizlere İnanıyor ve Güveniyoruz
Haber
15 Eylül 2021 - Çarşamba 18:29
 
Başkanı Çınar futbolculara seslendi; Sizlere İnanıyor ve Güveniyoruz
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika…Sıcak haber… Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, “3.Lig 2.Grupta şehrimizi temsil eden Yeşilyurt Belediyespor’umuzun yeni sezonda güzel sonuçlar alması için elimizden gelen desteği vereceğiz.” diye konuştu.
Spor Haberi
Başkanı Çınar futbolculara seslendi;  Sizlere İnanıyor ve Güveniyoruz

Başkanı Çınar futbolculara seslendi; 

Sizlere İnanıyor ve Güveniyoruz...

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, T.F.F. 3.Lig 2.Gruptaki ilk galibiyetini kendi sahasında ki 1-0’lık Şile Yıldızspor karşılaşmasında elde eden Yeşilyurt Belediyespor’un antrenmanını ziyaret ederek teknik heyet ve futbolcuları tebrik etti.

Resim

Hafta sonunda deplasmanda oynanacak Darıca Gençlerbirliği maçı için başarılar dileyen Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, futbolculara hitaben yaptığı konuşmada; “ “Başarı ve başarısızlık hepimizindir. Düzce’deki mağlubiyet hepimizi üzdü ancak eksiklerin ve hataların görülmesi açısından ligin ilk haftası olması nedeniyle bir fırsat oluşturdu. Bu işi gönüllü olarak severek yapan, tamamı belediyeden oluşan, kentin tanıtımına katkı yapmak adına bir araya gelen iyi bir Yönetim Kurulumuz var. Hayati Hocamız ve teknik heyetimiz ise bu alanda çok tecrübeli, bilgi ve birikimleri yüksek, takıma ciddi katkılar sağlayacaklarına inanıyorum. Sizlerden beklentimiz ise, özgüveninizi yüksek tutun, asla kendinizi küçümsemeyin, sonuna kadar mücadele edin.23 kentten daha kalabalık bir nüfusa sahip Yeşilyurt’u temsil ediyorsunuz, hepinizin bunun farkında olduğunuzu görüyorum, bu beni mutlu ediyor. Biz biriz ve beraberiz, sizlerin yanındayız. Yeter ki elinizden gelen gayreti gösterin, kalitenizi herkes hsin.” diye konuştu.

Resim

Yeşilyurt Belediyespor’un bulunduğu grupta başarılı sonuçlar alacağına inandığını ifade eden Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, “Malatya ve bölge futboluna önemli katkılar sunan, geçtiğimiz sezon 2.Lige yükselmeyi son anda kaçıran Yeşilyurt Belediyespor’umuza yeni sezon maçları için yürekten başarılar diliyorum. Yeşilyurt’umuzun sportif yönünü daha da güçlendirip yetenekli gençlerimizi ülke futboluna kazandırmak adına elimizden gelen desteği veriyoruz. Kulübümüz geride bıraktığımız sezon iyi bir başarı grafiği sergiledi, ligi iyi bir yerde tamamladı. Yeni sezon içinde ağırlıkla Malatya’lı gençlerden oluşan iyi bir ekip kuruldu. Yeteneğiyle ön plana çıkan bu gençlerimizden bizler çok umutluyuz, inşallah başarılı maçlar çıkartıp beklentilere en iyi şekilde karşılık verecekler, bizler tüm futbolcularımıza inanıyoruz, her daim yanlarındayız. İyi zamanda da kötü zamanda hep birlikte olacağız. Kazanmak ve kaybetmek futbolun doğasında vardır, önemli olan birlikte hareket etmektir. Bizler geçtiğimiz sezonlarda olduğu gibi her türlü şartta takımın yanında olacağız, destek vereceğiz.” diye konuştu.

Resim

Yeni sezonun ilk haftasında alınan Düzce mağlubiyetinden sonra geçen hafta alınan Şile Yıldız galibiyetinin takıma büyük bir moral aşıladığını belirten Başkan Çınar, “ 1-0 kazandığımız maçta dinamik, verilen görevleri yapmaya gayret eden, yüreğiyle oynayan bir ekibi sahada görmek gelecek adına hepimizi umutlandırdı. Birbirine inanan, güvenen, özveriyle mücadele eden ve 90 dakika boyunca istekli oynayan bir kadronun sahada olması bizleri sevindirdi. Bu sezonda ligi iyi bir tamamlamak ve şehrimizi en güzel şekilde temsil etmek istiyoruz. Bizim tek amacımız; Yeşilyurt’umuzu bu alanda da üst seviyeye çıkartmak ve tüm taraftarlarımızın destekleriyle başarılı sonuçların altına imza atmaktır. Kulüp Başkanımıza, Yöneticilerimize, Kulüp Personellerimize, Teknik Heyetimize ve sahada tüm gücüyle mücadele eden futbolcu kardeşlerimize kalan maçlar için başarılar diliyorum. Yeşilyurt Belediyespor’umuzun Bölgesel Amatör Ligden 3.Lige çıktığı dönemde takımın başında olan Hayati Hocamızın bilgi ve tecrübesiyle inşallah bu sezonda güzel sonuçlar alacağız. Hocamızla birlikte şampiyonluk sevinci yaşamış ve tüm camiayı sevince boğmuştuk. Tarih neden

Resim

tekerrür etmesin, neden aynı sevinçleri yaşamayalım. İyinin her zaman daha iyisi vardır. Yeter ki inanalım, kenetlenelim. Biz takımımıza sonuna kadar inanıyor ve güveniyoruz.” diye konuştu.

Yeşilyurt Belediyespor’a verdiği desteklerden dolayı Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar’a teşekkürlerini sunan Yeşilyurt Belediyespor Teknik Direktörü Hayati Palancı; “ Sezonun ilk maçında şansız bir şekilde sahadan mağlubiyetle ayrılmamıza rağmen geçen hafta kendi evimizde iyi bir mücadelenin karşılığında sahadan 1-0’lık galibiyetle ayrıldık. Bizler yeni takım olmanın verdiği hüviyetin arkasına asla sığınmadan elimizden geleni yapıyoruz. Önü açık ve iyi bir takımız, bunu Şile Yıldız maçında gösterdik. Çalışmaya devam edeceğiz, bizim işimiz bu, yeni sezonda iyi sonuçlar almak için sonuna kadar mücadele edeceğiz.2 veya 3 hafta sonra lig performansımız daha iyi olacaktır.

Resim

Belediye Başkanımız başta olmak üzere takımı lige hazırlamak noktasında gece gündüz çalışan Kulüp Başkanımıza ve Yöneticilerimize çok teşekkür ediyorum. Bize düşen görevde; yeni sezonda takımı hak ettiği noktaya taşımaktır. Bunu da hep birlikte başaracağız inşallah. “ diye konuştu.

Yeşilyurt Belediyespor’dan umutlu olduklarını ifade eden Yeşilyurt Belediye Meclis Üyesi Naci Şavata ise, “ Maçlar oynandıkça futbolcuların birbirlerini daha iyi tanıyacaklarına inanıyorum. Takımın başında tecrübeli bir teknik ekip var, Yeşilyurt Belediyespor’u geçtiğimiz yıllarda şampiyonluğa ulaştıran Hayati Hocamızın da ifade ettiği gibi bu takım birkaç maç sonra daha iyi bir seviyeye gelecektir. Yeşilyurt Belediyespor’umuzun başarısı aynen Yeni Malatyaspor gibi bu kentin ekonomisine, turizmine ve sosyal hayatına önemli katkılar sunmaktadır. Başta bu işe inanarak sarılan Belediye Başkanımız olmak üzere Kulüp Başkanımıza ve takımın başarısı için mücadele eden herkese sonsuz başarılar diliyorum.” diye konuştu.

Resim

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar konuşmaların ardından teknik ekibe ve futbolculara tatlı ikramında bulundu.

BAŞKAN ÇINAR’DAN YEŞİLYURT KAYMAKAMI OSMAN UĞURLU’YA ‘HÂYIRLI OLSUN’ ZİYARETİ

“Başarılı Hizmetlere Hep Birlikte İmza Atacağız”

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, yeni göreve başlayan Yeşilyurt Kaymakamı Osman Uğurlu’ya ‘hâyırlı olsun’ ziyaretinde bulundu.

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, beraberinde AK Parti Yeşilyurt İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri Erdoğan Zelyurt ve Bünyamin Yılmaz, Yeşilyurt Belediye Meclis Üyeleri Naci Şavata ve Battal Tuncay ile birlikte Yeşilyurt İlçe Kaymakamı Osman Uğurlu’yu makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.

Yeşilyurt’un ekonomik, sosyal, kültürel, eğitim, turizm ve tarımsal potansiyelinin yanı sıra Yeşilyurt Belediyesinin ‘insan odaklı’ yatırımları hakkında İlçe Kaymakamı Osman Uğurlu’ya bilgiler aktaran Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, Yeşilyurt’a en iyi hizmeti verebilmek için uyum ve işbirliği içerisinde bir ve beraber şekilde çalışacaklarını söyledi.

Resim

Ziyaretin samimi bir ortamda gerçekleştiğini ifade eden Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, “2021 Yılı Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesiyle Yeşilyurt’umuza atanan yeni Kaymakamımız Sayın Osman Uğurlu’ya yeni görevinde öncelikle başarılar diliyorum. İlçemiz bulunduğu konum, içerisinde barınan sanayi kuruluşları, doğası ve insanıyla her geçen gün büyümekte ve gelişmektedir. Kentimizin gelişmesinde ve büyümesinde katkı sunan sizden önceki kaymakamlarımızın emekleri büyüktür. Sizinle birlikte Yeşilyurt’umuza önemli katkılar sağlayacak, güzel eserler bırakacak ve başarılı hizmetlere birlikte imza atacağımıza inanıyorum. İlçemizin yarınının bugününden daha iyi olması için çalışacağız. Yeni görevinizde sizlere başarılar diliyorum. İlçemize hoş geldiniz.” şeklinde konuştu.

Yeşilyurt İlçe Kaymakamı Osman Uğurlu ise, Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar ile beraberindeki heyete ziyaret nedeniyle teşekkürlerini sunup, Yeşilyurt için el ele vererek başarılı çalışmalara imza atacaklarını söyledi.

YEŞİLYURT BELEDİYESİ, 4 MİLYON 466 BİN TL.’LİK GÜNEŞ ENERJİ SANTRALİNİ YEŞİLYURT’A KAZANDIRDI

“Elektrik İhtiyacının Karşılanmasına Katkı Sunuyoruz”

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar’ın yeni dönem vaatlerinden olup, ilki Mollakasım Mahallesinde ki 20 dönümlük alanda hizmete sunulan 4 Milyon 466 Bin TL. Maliyetli Güneş Enerji Santrali, bir yılda 1344,88 MWh elektrik üretimini sağlayarak bölgenin elektrik ihtiyacının karşılanmasına ciddi bir destek sağladı.

Yenilenebilir enerji kaynaklarından üst seviyede faydalanmak amacıyla Yeşilyurt’un farklı noktalarına Güneş Enerji Santrallerini yaygınlaştırmayı hedefleyen Yeşilyurt Belediyesi, Mollakasım Mahallesinde mülkiyeti Yeşilyurt Belediyesine ait 20 dönümlük alanda 990 KW gücünde Güneş Enerji Santrali kurdu.

27 Ağustos 2020 tarihinde Yeşilyurt İlçe Kaymakamlığından alınan izin doğrultusunda üretime başlayan Güneş Enerji Santrali, her biri 200 panelden oluşan 20 grup halinde toplamda 4.000 adet panelle birlikte enerji üretimine geçti.

Yeşilyurt Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından tüm aşamaları yakından takip edilen Güneş Enerji Santralinde üretilen enerjinin şebekeye iletimini sağlamak için 1.6 Km. uzunluğunda enerji nakil hattı yapımı ve tüm kamulaştırma işlemleri ise Yeşilyurt Belediyesi tarafından gerçekleştirildi.

Yeşilyurt’u enerji yatırımlarında bölgesinde markalaştırmak için bu yöndeki yatırımlara ağırlık veren Yeşilyurt Belediyesine maliyeti 4 Milyon 466 Bin TL. olan Güneş Enerji Santrali bir yılda 1344,88 MWh elektrik üretimi yaparak bölgenin aydınlatma başta olmak üzere ev ve işyerlerinin elektrik ihtiyacının karşılanmasına önemli destekler sunuyor.

Doğada bir ton karbondioksit gazın temizlenmesi için 45.000 ağaç gerektiği ön plana alındığında, Güneş Enerji Santralinde bugüne kadar 940 ton karbondioksit gazın doğaya salınımını engellenerek çevre kirliliğinin önlenmesine de katkıda bulunuldu.

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Başkanı, Çınar, futbolculara, seslendi;, , Sizlere, İnanıyor, ve, Güveniyoruz,
Yorumlar
Haber Yazılımı