Başkan Cumali Sevim; Oturduğunuz makam babanızın malı değil
Haber
08 Ocak 2020 - Çarşamba 00:10
 
Başkan Cumali Sevim; Oturduğunuz makam babanızın malı değil
Ali Aladağ...:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Türk Tarım Orman-Sen 26 nolu Şube Başkanı Camali Sevim’den sert sözler “Oturduğunu makam babanızın malı değil.”
Gündem Haberi
Başkan Cumali Sevim; Oturduğunuz makam babanızın malı değil

Başkan Cumali Sevim;

Oturduğunuz makam babanızın malı değil...
Türk Tarım Orman-Sen 26 nolu Şube Başkanı Camali Sevim, yaptığı açıklı basın açıklamasında Malatya Tarım İl Müdürü Tahir Macit ile yaptığı görüşme konusunda “Sayın Müdürüm benim size hakaret etmediğim gibi sizinde  bana hakaret ederek kapıyı göstermek gibi bir haddiniz yok.” Dedi ve ardından o görüşme ile ilgili bakın ne dedi?
“Sayın Tarım Orman il müdürü Tahir Macit ;

başkan sevim müdür macit ile ilgili görsel sonucu
-Sizinle 07.01.2020 tarihi için vermiş olduğunuz randevuya katılmak amacıyla  Şube  Başkan Yardımcımızla Makamınıza geldik. 16:30 Sularında randevu vermiştiniz. İl müdürü Yardımız Ahmet Turan Karaca Beyin odasında beklettiniz. 16:40 sularında odanıza kabul ettiniz.İçeriye İl Müdür Yardımcımız Ahmet Turan Karaca ,idari Mali İşler Şube Müdürü Vahap bey ve Yönetim Kurulu Üyemiz İsmail Karataş ile Birlikte girdik siz İsmail Karataş'a hitaben dışarı çıkmasını emrettiniz. O arkadaşımız dışarı çıktı İl Müdür Yardımcımız Ahmet Turan Karaca talebiniz ne diye sorunca ben taleplerimizi  makamınıza ilettim.
DEVLETTE KİN OLMAZ…
İl Müdürümüz Tahir Macit tarafıma müfettişle taleplerinizi halledemediniz mi ,basın açıklamasıyla halledemediniz mi diye beni azarlar tavırla karşıladınız basın açıklaması ile işini hallet dediniz bense Makama hiç bir saygısızlık yapmadan çıktım oradakiler de şahittir . Şunu iyi bilin ki Devlette kin olmaz Devlet vatandaşına kin ile yaklaşmaz .Oturduğunuz o makam babanızın malı değildir kin ve kasvet ile davranacak bir şansınız yoktur o makam Devletin makamıdır . 

Görüntünün olası içeriği: Cumali Sevim
SİZE HAKARET ETMEDİM, HADDİNİZ YOK…
 Ben makamınıza Şube Başkanı Sıfatıyla geldim ve taleplerimizi bildirdim. 
Sayın Müdürüm benim size hakaret etmediğim gibi sizinde  bana hakaret ederek kapıyı göstermek gibi bir haddiniz yok.
DEVLETİMİZ BİZİ DİNLEYECEKTİR...
Tayin taleplerimizde Hep Sayın Valimizi önümüzde bir engel olarak gösterdiğinizi daha önceki basın açıklamamızda söylemiştim. Şimdide aynı iddiayı sürdürmekteyim şahsınızın bana tayin ve atamada haksızlık yapmadığınızı Türk Tarım Orman Sen üyelerinin de tayinini yaptığınızı ifade ettiniz. Yapmış olduğunuz bu tayinler ya arkadaşınız olduğundan  yada sağlık sorunları olduğu içindir . Bizlere sürekli Sayın Valimizi veya norm kadro fazlalığını önümüze engel olarak sundunuz. Bizim Türk Tarım Orman Sendikası  Malatya Şube Başkanlığı olarak hiç kimseden korkumuz ve çekincemiz yoktur. Sayın Valime basın aracılığıyla sesleniyorum Devleti temsilen biz Türkiye sevdalısı Kamu SEN Türk Tarım Orman Sen sendikası yöneticilerini de dinlemelerini arz ediyorum. Karşı karşıya kaldığımız bu haksız tutumdan Devletimizin bizi de dinleyeceği düşüncesiyle saygılarımı sunuyorum.
Kamuoyuna arz ederim.”                              

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Başkan, Cumali, Sevim;, Oturduğunuz, makam, babanızın, malı, değil,
Yorumlar
Haber Yazılımı