Haber Detayı
06 Nisan 2016 - Çarşamba 17:52
 
Bakan Tüfenkci; Türkiye’nin en büyük, dünyanın 3’üncü büyük fuarını açtı
Ali Aladağ...:Malatya Olay...: Malatyalı bakan Tüfenkci İstanbul'da programdam programa katılıyor. Bakan Tüfenkci'nin da katılımı ile CNR Holding kuruluşlarından Sektörel Fuarcılık A.Ş. tarafından Tüm Kırtasiyeciler Derneği (TUKİD) desteğiyle bu yıl 22’incisi organize edilen ‘İstanbul Kırtasiye, Kağıt, Okul ve Ofis Ürünleri Fuarı’ 06-10 Nisan 2016 tarihleri arasında CNR EXPO Yeşilköy’de açıldı.
Ekonomi Haberi
Bakan Tüfenkci; Türkiye’nin en büyük, dünyanın 3’üncü büyük fuarını açtı

MALATYALI BAKAN TÜFENKCİ FUAR AÇILIŞINDA...

İstanbul'da programdam programa katılan Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Fuar açılışı yaptı.

Bakan Tüfenkci'nin bugün açılışını yaptığı fuar Türkiye'de birinci dünyada 3'ncü.

Sektörün uluslararası nitelikteki tek buluşma platformu olan Kırtasiye Ofis Fuarı’nda kağıt, okul ve ofis ürünleri sektörlerindeki tüm yenilikler, gelişmeler ve fırsatlar takip ediliyor.

Fuarda;  yazıcı, faks, fotokopi makineleri, kartuş ve tonerler, hediyelik eşyalar, hobi ve sanatsal malzemeler, yazar kasalar, eğitici yayın ve ambalaj - dekorasyon ürünleri gibi kırtasiyeciliğe ait akla gelebilecek her çeşit ürün sergileniyor.

Kırtasiye Ofis Fuarı’na aralarında Rusya, Çin, Güney Kore, Ukrayna, Vietnam, Amerika, Hollanda, Singapur, Tayvan, Kazakistan, Sırbistan, Fransa, İran, BAE,  Ürdün, Yunanistan, Tunus, Suudi Arabistan, Suriye, Bulgaristan, Azerbaycan, Romanya’nın da bulunduğu 85’in üzerinde ülkeden ziyaretçi bekleniyor.

Alanında Türkiye’nin en büyük, dünyanın ise 3’üncü büyük fuarı olan Kırtasiye Ofis Fuarı’na 200’e yakın firma 400’ü aşkın marka ile katılım gösteriyor. Fuar 30 bin metrekare alanda gerçekleştiriliyor.

Kırtasiye Ofis Fuarı 2015 yılında yerli ve yabancı 19 bin 428 sektör profesyoneli tarafından ziyaret edilmişti. Bu yıl da fuarda 25 bin ziyaretçi hedefleniyor.

Fuar kapsamında CNR Holding ve Amerika menşeli “Recharge Asia” iş birliğinde

8. Hall’ de ‘Recharge Expo özel’ bölümünde baskı ve dolum teknolojilerinin yanı sıra ev ve ofis yazıcı teknolojileri sergileniyor.

Kırtasiye Ofis Fuarı’nda da her yıl olduğu gibi bu yıl da sağlıklı ve kaliteli üretime dikkat çekiliyor.

Bu yıl ilk kez Ana Fuayede düzenlenecek olan “Trend İnovasyon Alanı”nda 33 firma yaklaşık 300’e yakın ürün sergileyecek.

Sektörün 10 milyar dolar seviyesinde cirosu olduğu tahmin ediliyor.(malatya olay)

Son yıllardaki yapısal bir değişim içerisinde olan kırtasiye ve ofis malzemeleri sektörü yabancı sermayenin de ilgi odağı haline geldi. Kırtasiye Ofis Fuarı da yabancı yatırımcıların beklentilerine karşılık verecek bir organizasyon olarak öne çıkıyor.

BEYOĞLU'NDAN BULUŞMA...

Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci"Beyoğlu Güzelleştirme ve Koruma Derneği Başkanı Sayın Nizam Hışım ve heyetiyle bir araya geldik."dedi.

 

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Bakan, Tüfenkci;, Türkiye’nin, en, büyük,, dünyanın, 3’üncü, büyük, fuarını, açtı,
Yorumlar
Haber Yazılımı