Haber Detayı
04 Kasım 2013 - Pazartesi 22:39
 
Arif Koyun; Akçadağ'ı karış karış dolaşıyor
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Akçadağ Belediye Başkan Aday adayı Arif Koyun köy ve belde ziyaretlerine devam ediyor.
Siyaset Haberi
Arif Koyun; Akçadağ'ı karış karış dolaşıyor

30 Mart 2014 tarihinde yapılacak, Mahalli idareler seçiminde AK Parti’den Akçadağ Belediye Başkan Aday adayı olan Arif Koyun köy ve belde ziyaretlerine devam ediyor. AK Parti Aday adayı Arif Koyun Akçadağ ilçesine bağlı Muhacir, Derin boğaz, Güz yurdu, Karamağara köyleri ile birlikte Ören Beldesini ziyaret etti. Ziyaretlerinde köy ve belde halkının istek ve sorunlarını dinleyen Arif Koyun “Akçadağ’ın sorunlarını ve çözümlerini biliyoruz. Hiçbir şey çözümsüz değil. Halkımız bize bu görevi layık görür, Adaylığımız hasıl olursa Vatandaş, Belediye ortak aklı ile sorunların üstesinden geleceğiz” şeklinde belirtti.

 Köy ve Belde ziyaretlerine devam eden Arif koyun açıklamasında “Köy ve belde ziyaretlerimizde Akçadağ’ın sorunları ve çözüm önerilerini her vatandaşımızdan dinleme fırsatı buluyoruz. Aday adaylığımız süresi içerisinde ziyaret etmediğimiz ve fikrini almadığımız vatandaşımız kalmayacaktır. Yola çıkışımızın ve hizmete talip oluşumuzun ana gayesi Her şeyin ve her hizmetin en iyisine layık olan Akçadağlı hemşerilerimize şahsıma göstermiş oldukları ilgiden dolayı teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

EN BÜYÜK DESTEKÇİSİ AİLESİ 

Ak Parti Akçadağ belediye başkan aday adayı Arif Koyun'un en büyük destekçsi ailesi oldu.

Ailesi seçim çalışmalarında hep yanında yer alıyor.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Adalet, Kalkınma, Partisi, (AK, Parti), Akçadağ, Belediye, Başkan, Aday, adayı,
Yorumlar
Haber Yazılımı