Haber Detayı
22 Kasım 2013 - Cuma 15:08
 
Akdoğan; Malatya'ya çıkartma yaptık
Başbakanlık Başdanışmanı Ankara Milletvekili Doç. Dr. Yalçın Akdoğan ve Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar beraberinde Malatya Milletvekilleri Mustafa Şahin ve Öznur Çalık, İl Başkanı Bülent Tüfenkçi ve Belediye Başkanı Ahmet Çakır ile Vali Şahin’i makamında ziyaret etti.
Gündem Haberi
Akdoğan; Malatya'ya çıkartma yaptık

Akdoğan burada yaptığı açıklamada, ”Ak Parti olarak Malatya’ya bir çıkartma yapmış olduk milletvekili arkadaşlarımızla birlikte,  hafta sonu aslında entelektüel açıdan çok ciddi bir program gerçekleşecek, akademisyenler yazarlar gerçekten konusunun uzmanı olan değerli katılımcılarla Sivil Dayanışma Platformunun iki gün Türkiye’de Demokrasinin İnşası ile ilgili bir program gerçekleştirilecek. Bu sadece Malatya açısından değil Türkiye’nin son dönemde yaşadığı demokratikleşme açısından önemli bir entelektüel bir katkı olacağını düşünüyorum. Bu günde sağ olsun Şamil bey Ak Parti gençlik kollarının düzenlemiş olduğu programa katılarak bir konferans vermiş olacak. Böylece üç gün Malatya’da dolu dolu bir fikir günleri geçirmiş olacağız. Tabii Sayın Valimi ziyaret ederek programımızı başlatmak istedik, daha sonra belediyeyi ziyaretlerimiz olacak, daha sonra inşallah Sivil Dayanışma Platformunun sempozyumuna katılacağız.” dedi.

       Vali Şahin’de, “Bende sizlere hoş geldiniz diyorum, sizleri hem meclis içi hem meclis dışı çalışmalarınızla tanıyoruz, Malatya’da yarın yapacağınız toplantıda da önemli konuların görüşüleceğini ve Malatya’nın da bu vesile ile bir daha gündeme geleceğini biliyorum, dolayısı ile sizlere teşekkür ediyorum burada böyle bir toplantı yaptığınız ve Malatya’ya teşrif ettiğiniz için, tekrar hoş geldiniz.” dedi.

       Ziyaretin ardından Akdoğan ve beraberindekiler belediyeyi ziyaret etmek üzere valilikten ayrıldı.

Kaynak: Editör: Ali Aladağ
Etiketler: , , Başbakanlık, Başdanışmanı, Ankara, Milletvekili, Doç, Dr, Yalçın, Akdoğan, G
Yorumlar
Haber Yazılımı