Astroloji

 

 

 
Akrep (27.06.2019)
Tüm gün Ay, Koç burcundaki hareketini sürdürüyor. Ay ve Jüpiter arasında meydana gelen olumlu açıyla ofis ortamında şansınızın açıldığını görebilirsiniz. Kötüye gidecek bir iş aniden pozitife dönebilir. Sağlık sorunlarınızda da iyileşmeler hissedebilirsiniz. Akşam itibariyle oluşan Ay-Satürn zorlu etkileşimi nedeniyle eğitim hayatında bazı işlerinizde zorlanabilirsiniz. İletişim kurarken ani tepkiler verebilirsiniz.
 
Aslan (27.06.2019)
Günün genelinde Ay, Koç burcunda hareketini sürdürüyor. Ay ve Jüpiter arasındaki güzel etkileşim sayesinde bugün şansınızın açıldığı anlara şahit olabilirsiniz. Beklediğiniz gelişmeler olumlu sonuçlanabilir. Akşam saatleri yaklaştığında Ay’ın Satürn ile oluşturduğu sert açı nedeniyle çalışma hayatınızda gergin anlar geçirebilirsiniz. Fazla otoriter olduğunuza dair eleştiriler alabilirsiniz.
 
Balık (27.06.2019)
Ay’ın Koç burcunda hareket ettiği bir güne merhaba diyorsunuz. Ay-Jüpiter pozitif açısının hakim olacağı gün ortasında sizler finansal konularınızda şanslı bir gün geçirebilirsiniz. Beklediğiniz tutarlar hesabınıza geçebilir. Akşam, Ay’ın Satürn ile kurduğu zorlu kontak sebebiyle dostlarınıza karşı kırgın olabilirsiniz. İçinize kapanmak yerine dışarıda vakit harcamak size iyi gelecektir.
 
Başak (27.06.2019)
Ay, tüm gün Koç burcunda ilerlemesine devam ediyor. Ay ve Jüpiter arasındaki pozitif açıyla beraber ekonomik durumunuzla ilgili şanslı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Miras durumu varsa bu konuda da lehinize sonuçlar alabilirsiniz. Akşama doğru gerçekleşen Ay ve Satürn arasındaki sert açıdan ötürü hem partnerinize hem çocuğunuza karşı gergin olabilirsiniz. Kalp kırmamaya özen gösterin.
 
Boğa (27.06.2019)
Günün tamamında Ay, Koç burcundaki hareketine devam ediyor. Ay’ın Jüpiter ile kurduğu olumlu görünüm sayesinde hem maddi hem manevi sizi sevindirecek şanslı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Sağlığınız da bugün iyiye gidiyor olacak. Akşam saatlerinde ise Ay-Satürn arasındaki gergin açıyla birlikte karamsar bir ruh haline bürünebilirsiniz. Akademik işlerinizde agresif olmamaya özen gösterin.
 
İkizler (27.06.2019)
Bugün Ay, günün genelinde Koç burcunda ilerliyor olacak. Günün ortalarında oluşan Ay-Jüpiter güzel kontağı sayesinde pozitif gelişmeler yaşayarak bir anda yüzünüz gülebilir. Bulunduğunuz çevrede insanlar sizin başarılarınızdan bahsediyor olabilir. Akşam itibariyle aktifleşen Ay ve Satürn arasındaki zorlu açı nedeniyle kendinizi riske atacak hareketlerden uzak durmalısınız. Maddi olarak da açılmayın.
 
Koç (27.06.2019)
Ay, gün boyunca sizlerin burcunda ilerlemeye devam ediyor. Ay ve Jüpiter arasında gerçekleşen olumlu kontak sayesinde sizi mutlu edecek gelişmeler yaşayabilirsiniz. Özellikle bu eğitim ve yurt dışı işlerinizle ilgili de olabilir. Akşama doğru Ay’ın Satürn ile sert kontak kurmasıyla kariyer hayatınızda gergin ve stresli bir zaman dilimi geçirebilirsiniz. Yöneticinizin otoritesini sorguladığınız anlar yaşayabilirsiniz.
 
Kova (27.06.2019)
Ay, bugün Koç burcunda seyrine devam ediyor. Ay ve Jüpiter arasındaki uyumlu etkileşim sayesinde eğitim konularınızda şansınız açık olabilir. Kardeşleriniz, kuzenleriniz ile ilgili de pozitif gelişmeler yaşayabilirsiniz. Saatler akşama ilerlediğinde Ay-Satürn gerginliği de ortaya çıkıyor. Sizler özellikle sağlığınıza özen göstermelisiniz. Bir şey olmaz deyip, riskli hareketlerde bulunmayın.
 
Oğlak (27.06.2019)
Ay’ın Koç burcunda ilerlediği bir güne uyanıyorsunuz. Ay’ın Jüpiter ile kurduğu kontak sayesinde evinizde huzuru bulacağınız güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yeni bir ev fırsatını veya aileye yeni bir bireyin katılacağını öğrenebilirsiniz. Akşam itibariyle Ay ve Satürn arasındaki sert kontak nedeniyle zaman zaman gerginlik yaratacak durumlarla karşılaşabilirsiniz. Bazı olayları oluruna bırakırsanız her şey daha kolay ilerleyecektir.
 
Terazi (27.06.2019)
Ay, Koç burcundaki hareketine bugün de devam ediyor. Ay-Jüpiter pozitif kontağıyla beraber bugün ilişkinizde şanslı bir süreçte olabilirsiniz. Sevdiğiniz kişiden gördüğünüz ilgi ve incelik sizi mutlu edebilir. Evliliğinizde sorun varsa tekrardan bir şans verebilirsiniz. Saatler akşama doğru gelirken Ay’ın Satürn ile sert açısı kesinleşiyor. Aile içinde agresif tepkiler vermeye açık olabilirsiniz. Güç savaşlarına girmekten kaçının.
 
Yay (27.06.2019)
Ay’ın Koç burcunda hareket ettiği bir güne uyanıyorsunuz. Ay ve Jüpiter arasındaki uyumlu açıyla beraber aşk hayatınızda şanslı bir gün geçirebilirsiniz. Eğer ki açılmak istiyorsanız veya ilginizi belli etmek istiyorsanız öğle saatlerini tercih edebilirsiniz. Akşama geldiğimizde Ay-Satürn zorlu görünümünün devreye girmesiyle maddi konularınızda risk almaktan kaçının.
 
Yengeç (27.06.2019)
Ay, günün tamamında Koç burcunda hareket ediyor. Ay’ın Jüpiter ile güzel kontağı sayesinde gün içerisinde kariyer hayatınızda güzel bir fırsat yakalayabilirsiniz. Yeni bir iş teklifi kapınızı çalabilir. Yöneticinizden de terfi aldığınızı öğrenebilirsiniz. Akşama yaklaşırken Ay ve Satürn arasındaki sert açı nedeniyle partnerinizle aranızda gerginlikler yaşayabilirsiniz. Ani tepki vermekten kaçının.

 

 

 

Haber Yazılımı